Cennik tłumaczeń


Tłumacz przysięgły 100 AT to agencja tłumaczeń, zajmującą się tłumaczeniem dokumentów oraz różnego rodzaju treści, we właściwie każdym języku świata. Oferujemy m.in. tłumaczenia dokumentów samochodowych z języka rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego. Posiadamy także doświadczony i wykwalifikowany zespół tłumaczy, specjalizujący się w języku norweskim, hiszpańskim oraz włoskim. Nasza oferta cenowa jest jedną z najlepszych na rynku tłumaczeń. Gwarantujemy, że cena jest adekwatna do usługi! Gorąco zachęcamy do współpracy.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o kierowanie ich na numery telefonu lub adres email, znajdujące się w zakładce kontakt. Obiecujemy bezzwłocznie i wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia. Wszystkie powierzone nam zlecenia realizujemy profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze mamy jedną z najlepszych cen na rynku.
Na życzenie klienta tekst przygotowujemy w wybranym edytorze tekstów i z zachowaniem specjalnego sposobu formatowania dokumentu.
Ponadto świadczymy inne nietypowe usługi tłumaczeniowe jak np. wprowadzanie danych do komputera, tłumaczenie i projektowanie stron WWW oraz wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy u dołu strony, lub w zakładce Kontakt.