Dlaczego my?


Profesjonalna Kadra

Bez względu na to, czy chodzi o język angielski, rosyjski, hiszpański czy niemiecki mogą być Państwo pewni, że wywiążemy się z powierzonego nam zadania w stu procentach. Atutem naszych tłumaczy jest perfekcyjna znajomość języków obcych oraz dziedzin, w których się specjalizują.

Szybkość

Posiadamy cztery rózne tryby tłumaczeń, które pozwolą Ci odpowiednio dopasować czas oraz cenę. Najszybszy tryb SuperEkspres gwarantuje Ci 15 stron tłumaczenia dziennie, a nawet możliwe tłumaczenie w dniu zlecenia. Koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Cena

Naszym celem są wysokiej jakości tłumaczenia, które nie pozbawią Cię pieniędzy w portfelu, dlatego nasze ceny są jednymi z najżniższych na rynku tłumaczeń! Nie pobieramy więcej pieniędzy niż powinna kosztować usługa. Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z naszym cennikiem.

Szeroka oferta

W naszej ofercie znajduje się ponad 10 różnych dziedzin, z których wykonujemy tłumaczenia pisemne, zwykłe, konsekutywne czy symultaniczne. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zachowując najwyższą jakość tłumaczeń dokumentów urzędowych, sądowych czy związanych z podjęciem przez naszych Klientów pracy za granicą. Nie zwlekaj i przejdź do zakładki usługi aby dowiedzieć się więcej

Doświadczenie

Nasza firma od wielu lat działa na rynku i ułatwia życie firmom, instytucją lub osobom prywatnym, tłumacząc różnego rodzaju dokumenty czy oświadczenia. Zdobyte przez te lata doświadczenie sprawia, że nasz tłumaczenia są wykonywane szybko, z wysoką jakością oraz nie kosztują majątku. Jeśli jesteś ciekaw współpracujących z nami firm i instytucji, zapraszamy do zakładki nasi klienci.